Projectpartner Envida


Medewerkers die betrokken zijn bij de Academische Werkplaats Ouderenzorg Zuid-Limburg: 

Prof. dr. J.M.G.A. Schols (Jos)
Directeur Expertise Envida / Hoogleraar ouderengeneeskunde Maastricht University
Jos.Schols@envida.nl

Drs. L. Ars (Lisette)
Beleidsadviseur V&V
Lisette.Ars@envida.nl

Dr. R. Backhaus (Ramona)
Onderzoeker Universiteit Maastricht
r.backhaus@maastrichtuniversity.nl
Ramona.Backhaus@envida.nl 

Dr. S. Zwakhalen (Sandra)
Universitair Docent Universiteit Maastricht
s.zwakhalen@maastrichtuniversity.nl

Dr. V. Schrijnemaekers (Veron)
Beleidsadviseur / Netwerkcoördinator Palliatieve Zorg
veron.schrijnemaekers@envida.nl

Mw. J. Henssen (Jo)
Stafmedewerker V&V / Coördinator LPZ meting Envida
jo.henssen@envida.nl

 

Envida is betrokken bij de volgende projecten: