Contactpersonen

Aan elke zorginstelling is een gepromoveerde senior onderzoeker van de Universiteit Maastricht verbonden en deze vervult een linking pin tussen de zorg- en kennisinstelling. Ze zijn het aanspreekpunt voor de partner binnen de werkplaats.

Zorginstellingen

Contactpersonen

 


 

Dr. Theresa Thoma
t.thoma@maastrichtuniversity.nl

 

Dr. Irma Everink
i.everink@maastrichtuniversity.nl

 

 

Dr. Silke Metzelthin
s.metzelthin@maastrichtuniversity.nl

 

 

Dr. Bram de Boer
b.deboer@maastrichtuniversity.nl

 

 

 

 

Dr. Judith Meijers
j.meijers@maastrichtuniversity.nl

 

Dr. Ramon Daniëls
ramon.daniels@zuyd.nl

 

 

 

Dr. Michel Bleijlevens
m.bleijlevens@maastrichtuniversity.nl

 

 

Kennisinstellingen

Contactpersonen

 

Prof. dr. Jan Hamers (voorzitter)

Prof. dr. Hilde Verbeek (vice-voorzitter)

Prof. dr. Ruud Kempen

Prof. dr. Jos Schols

Prof. dr. Sandra Zwakhalen 

Dr. Judith Urlings (Netwerkcoördinator)

Mw. Bernike Talane (communicatie/secretaresse) 
ouderenzorg@maastrichtuniversity.nl

 

 

 

Dr. Erik van Rossum
erik.vanrossum@maastrichtuniversity.nl

Elke Prumpeler
e.heijligers@rocgilde.nl 

 

 

drs. Birgit van Pelt
b.vanpelt@vistacollege.nl

Annette Bour-Geurts
a.bour-geurts@vistacollege.nl