Contactpersonen

Aan elke zorginstelling is een gepromoveerde senior onderzoeker van de Universiteit Maastricht verbonden en deze vervult een linking pin tussen de zorg- en kennisinstelling. Ze zijn het aanspreekpunt voor de partner binnen de werkplaats.

Zorginstellingen

Contactpersonen

 


 

Dr. Theresa Thoma
t.thoma@maastrichtuniversity.nl

 

Dr. Irma Everink
i.everink@maastrichtuniversity.nl

 

 

Dr. Silke Metzelthin
s.metzelthin@maastrichtuniversity.nl

 

 

Dr. Bram de Boer
b.deboer@maastrichtuniversity.nl

 

 

 

 

Dr. Judith Meijers
j.meijers@maastrichtuniversity.nl

 

Dr. Ramon Daniëls
ramon.daniels@zuyd.nl

 

 

 

Dr. Michel Bleijlevens
m.bleijlevens@maastrichtuniversity.nl

 

 

Kennisinstellingen

Contactpersonen

 

Prof. dr. Jan Hamers (voorzitter)
jph.hamers@maastrichtuniversity.nl

Dr. Hilde Verbeek (vice-voorzitter)
h.verbeek@maastrichtuniversity.nl

Prof. dr. Ruud Kempen
g.kempen@maastrichtuniversity.nl

Prof. dr. Jos Schols
jos.schols@maastrichtuniversity.nl

Prof. dr. Sandra Zwakhalen 
s.zwakhalen@maastrichtuniversity.nl

Dr. Judith Urlings (Netwerkcoördinator)
j.urlings@maastrichtuniversity.nl

Mw. Bernike Talane (communicatie/secretaresse) 
b.talane@maastrichtuniversity.nl

 

 

 

Dr. Erik van Rossum
erik.vanrossum@maastrichtuniversity.nl

Elke Prumpeler
e.heijligers@rocgilde.nl 

 

 

drs. Birgit van Pelt
b.vanpelt@vistacollege.nl

Annette Bour-Geurts
a.bour-geurts@vistacollege.nl