Contactpersonen

Aan elke zorginstelling is een gepromoveerde senior onderzoeker van de Universiteit Maastricht verbonden en deze vervult een linking pin tussen de zorg- en kennisinstelling. Ze zijn het aanspreekpunt voor de partner binnen de werkplaats.

 

Zorginstellingen

Contactpersonen

 


 

Dr. Mariëlle van der Velden
m.vandervelden@maastrichtuniversity.nl

Klik hier om naar de medewerkers van de Cicero Zorggroep  te gaan 

 

Prof. dr. Jos Schols
jos.schols@maastrichtuniversity.nl

 Klik hier om naar de medewerkers van Envida te gaan 

 

Dr. Hilde Verbeek
h.verbeek@maastrichtuniversity.nl

Klik hier om naar de medewerkers van de MeanderGroep te gaan  

 

 

Dr. Jolanda van Haastregt
j.vanhaastregt@maastrichtuniversity.nl

Klik hier om naar de medewerkers van Mosae Zorggroep te gaan

 

 

 

Dr. Judith Meijers
j.meijers@maastrichtuniversity.nl

Klik hier om naar de medewerkers van Zuyderland te gaan  

 

Dr. Ramon Daniëls
ramon.daniels@zuyd.nl

Klik hier om naar de medewerkers van Sevagram te gaan

 

 

 

Dr. Rixt Zijlstra
r.zijlstra@maastrichtuniversity.nl

Klik hier om naar de medewerkers van Vivantes te gaan

 

Kennisinstellingen

Contactpersonen

 


 

 

Prof. dr. Jan Hamers (voorzitter)
jph.hamers@maastrichtuniversity.nl

Prof. dr. Ruud Kempen
g.kempen@maastrichtuniversity.nl

Prof. dr. Jos Schols
jos.schols@maastrichtuniversity.nl

Dr. Hilde Verbeek (AWO coordinator)
h.verbeek@maastrichtuniversity.nl

Dr. Sandra Zwakhalen (AWO coordinator)
s.zwakhalen@maastrichtuniversity.nl

Mw. Joanna Houtermans (project secretaresse) 
j.houtermans@maastrichtuniversity.nl

 

 

 

Dr. Erik van Rossum
erik.vanrossum@maastrichtuniversity.nl